Ann Bonny – De Wolvin van de Caraïben 2

19.99

Ann Bonny – De Wolvin van de Caraïben 2

Tekenaar en scenarist Franck Bonnet, bekend van De Piraten van Barataria, Attila… Mijn Geliefde en USS Constitution, sluit met dit tweede deel het tweeluik over de legendarische piraat Ann Bonny af.

HET VERHAAL

Nadat ze gevlucht zijn uit Nassau, kan niets de gevreesde geliefden nog stoppen: Ann Bonny en John Rackham terroriseren de Caraïben aan boord van de William, en hun buit is ongezien. Al snel zitten de kapers van Woodes Rogers hen op de hielen, en heeft James Bonny, Anns echtgenoot, een beloning uitgeloofd aan wie haar levend terugbrengt naar Nassau.

Ann wordt langs alle kanten belaagd en is op alles voorbereid, behalve op de ontmoeting met een andere vrouw, een piraat. Ze heet Mary, alias Mark Read, en is eveneens verkleed als man. De twee vrouwen beginnen een passionele relatie, tegen de piratencode in en voor de ogen van Rackham. Hij gunt Ann dit avontuurtje, op één voorwaarde: niemand op het schip mag weten wat er aan de hand is. Maar geheimen op zee zijn geen lang leven beschoren. Hoelang overleeft het drietal tussen de bulderende kanonnen en de ruwe piraten?

WAAROM LEZEN?
  • Slot van het tweeluik dat begon met Ann Bonny – De Wolvin van de Caraïben 1
  • Gebaseerd op het waargebeurde leven van piraat Ann Bonny, met een sterke, complexe hoofdpersoon
  • Knap uitgewerkte scheepstekeningen en actievolle piratengevechten
  • Hardcover uitgave van 80 pagina’s
  • Meeslepend einde voor wie deel 1 al las, of een instapmoment om beide delen samen te ontdekken
OVER DE REEKS EN DE MAKERS

Ann Bonny vertelt het waargebeurde verhaal van een van de beroemdste vrouwelijke piraten aller tijden, die zich in het begin van de achttiende eeuw verkleed als man aansloot bij de piraterij in de Caraïben. Franck Bonnet, piraten-expert en auteur van onder meer De Piraten van Barataria, tekent en schrijft het volledige tweeluik zelf, met dezelfde grondige historische research en gedetailleerde tekenstijl die zijn eerdere piratenreeksen kenmerkten.

KENMERKEN
  • Auteur: Franck Bonnet
  • Uitgever: Standaard Uitgeverij
  • Reeks: Ann Bonny
  • Deel: 2
  • Bindwijze: Hardcover
  • Taal: Nederlands
  • Pagina’s: 80
  • ISBN: 9789002288982
Auteur

Franck Bonnet

Uitgever

Standaard Uitgeverij

Pagina's

80

Taal

Nederlands

Bindwijze

Hardcover

SKU

9789002288982

Reeks

Ann Bonny