GRATIS BEZORGD IN NL VANAF €35,-

Odys 1: De Oude Schaduw (SC)
€10.95
Odys 1: De Oude Schaduw
Romano Molenaar, bekend van Storm en de spin-off Roodhaar, lanceert met scenarist Bruno De Roover een eigen fantasyreeks die volledig uit zijn eigen koker komt.
HET VERHAAL
Ooit was het Lage Land een groot rijk, geleid door de Zeven Magiers die hun krachten voor het goede inzetten; mens, dier en natuur leefden in harmonie. Maar een hevige strijd tussen de Zeven maakte daar een einde aan. Hun tegenstander, de Oude Schaduw, veroorzaakte een ongecontroleerde explosie van magie die het gebied uiteen deed spatten. De Magiers stierven en het Lage Land verviel tot een nachtmerrie van overstroomde gebieden, misvormde wezens en eeuwige twisten.
De overlevenden waren het over een ding eens: magie was voortaan taboe. Maar een jongen verzet zich tegen die nieuwe wereld, amper gewapend tegen de krachten die hem omringen. Zijn missie: de verloren magische kennis verzamelen en de harmonie laten terugkeren. Zijn naam is Odys.
WAAROM LEZEN?
- Start van een nieuwe fantasyreeks, minstens drie delen gepland
- Een eigen project van Storm-tekenaar Romano Molenaar
- Episch wereldbouwwerk vol magie en gevaar
- Scenario van Bruno De Roover (J.ROM, Jylland)
- Eerst voorgepubliceerd in stripblad Eppo
OVER DE REEKS EN DE MAKERS
Odys is een fantasyreeks die door tekenaar Romano Molenaar zelf werd bedacht, voor het eerst niet in opdracht van een andere uitgever. Het scenario schreef Bruno De Roover, met wie Molenaar eerder samenwerkte aan J.ROM. De reeks verschijnt bij Uitgeverij L.
KENMERKEN
- Auteurs: Romano Molenaar, Bruno De Roover
- Uitgever: Uitgeverij L
- Reeks: Odys
- Deel: 1
- Bindwijze: Softcover
- Taal: Nederlands
- Pagina’s: 48
- ISBN: 9789088861505
| Auteurs | Romano Molenaar, Bruno De Roover |
|---|---|
| Uitgever | Uitgeverij L |
| Pagina's | 48 |
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Softcover |
| SKU | 9789088861505 |
| Reeks | Odys |




