GRATIS BEZORGD IN NL VANAF €35,-

Mortuarium Volzet
€33.95
Mortuarium Volzet
DE WERELD VAN HET VERHAAL
Met Mortuarium Volzet zetten tekenaar
Max Cabanes
en scenarist
Doug Headline
(hét pseudoniem van Tristan Manchette) hun verstrippingen voort van de romans van
Jean-Patrick Manchette. We bevinden ons in Parijs, 1975: een stad van nachtelijke cafés, foute flikken en politieke spanningen.
Privédetective Eugène Tarpon heeft meer flessen dan klanten. De ex-gendarme staat op het punt Parijs te verlaten, tot er laat op de avond wordt aangeklopt. Memphis Charles meldt dat haar huisgenote Griselda met doorgesneden keel is aangetroffen. Wat begint als een ‘simpel’ moordonderzoek, sleept Tarpon mee in een maalstroom van morsige mortuaria, revolutionaire groepjes en louche types die liever schieten dan praten.
In deze neo-polar is niemand onschuldig en kan elk gesprek omslaan in geweld. Het verhaal ademt cynisme, fatalisme en een rauw realisme waarin morele zekerheden voortdurend onderuitgaan.
WAAROM LEZEN?
- Indringende neo-polar met een sterk historisch tijdsbeeld.
- Getrouwe stripbewerking van Jean-Patrick Manchettes misdaadroman.
- Sfeervol, realistisch tekenwerk dat Parijs in de jaren ’70 tot leven brengt.
- Compleet, afgerond verhaal in luxe hardcover.
OVER DE REEKS / CONTEXT
Na Femme Fatale en De Prinses van het Bloed zetten Cabanes en Headline hun adaptaties van Manchette voort.
Lauwert Uitgeverij kondigt bovendien ook de Nederlandse vertalingen aan van Nada en Que d’Os!, waarmee een samenhangend neo-polar-fonds wordt opgebouwd.
KENMERKEN
- Auteurs: Max Cabanes, Doug Headline
- Gebaseerd op: de roman van Jean-Patrick Manchette
- Uitgever: Lauwert Uitgeverij
- Bindwijze: Hardcover
- Taal: Nederlands
- Pagina’s: 104
| Auteurs | Max Cabanes (tekenaar), Doug Headline (scenarist) |
|---|---|
| Uitgever | Lauwert Uitgeverij |
| Pagina’s | 104 |
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| ISBN | 9789083581569 |
| Reeks | Mortuarium Volzet |




